تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

ارزش حضرت زهرا ناشناخته باقی مانده است

ادیان نیوز: معظم له در دیدار افسران ارشد ناجای کشور در قم با اشاره به نام گذاری  امسال از سوی رهبر انقلاب و تلاقی عید نوروز با ایام شهادت حضرت زهرا(س) اظهارداشتند: سالی که مزین به نام حضرت فاطمه(س) شده قطعا سال خوب و با برکتی خواهد بود.
ایشان افزودند: معصومین (ع) رحمه للعالمین هستند و این رحمت شامل حال همه انسانها می شود و حضرت فاطمه(س) و پیامبرخاتم(ص) از مصادیق رحمت للعالمین می باشند.
معظم له  اظهارداشتند: وجود معصومین(ع) برکت و رحمت برای جهانیان است و به بخاطر وجود این بزرگواران است که خدا لطف و عنایت نسبت به اهل زمین دارد و بلاها و گرفتاریها را برطرف می کند.
ایشان ابراز داشتند: پیامبر(ص) رحمه للعالمین است، چون توانستند از طرق آموزه های دین مردم را هدایت و به سعادت برسانند.
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: درباره عظمت شخصیت حضرت زهرا(س) همین اندازه بس که هر زمانی پیامبر(ص) می­خواستند بوی بهشت را استشمام کنند از وجود حضرت زهرا (س) استشمام می کردند.
 استاد خارج فقه خاطر نشان ساختند: حضرت فاطمه­(س) بانوی با عظمتی بودند که توانستند همه ابعاد اخلاقی گرفته تا سیاسی و معرفتی را در خود تجلی دهند و الگوی مناسبی برای جهانیان باشند.
 حضرت آیت الله علوی گرگانی افزودند: جایگاه دخت نبی مکرم (ص) جایگاه والایی در نظام هستی و جهان آفرینش است ولی این جایگاه متأسفانه برای جامعه اسلامی ناشناخته باقی ماند و هنوز نتوانستیم آنچه که لایق شأن این بانوی ولایت مدار است را درک کنیم و آن حضرت را  درست بشناسیم این هم از مظلومیت  ایشان است.
معظم له گفتند: علما ومراجع دین هم همانندمعصومین(ع) برکت های روی زمین هستند و خدا به خاطر جایگاه این بزرگان جامعه را خطرات حفظ می کند.
منبع:حوزه
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.