تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

نمایشگاه موضوعی «ادیان و مذاهب» در حسینیه ارشاد برپا می‌شود

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، بیست و هفتمین نمایشگاه موضوعی دوهفتگی با موضوع ادیان و مذاهب، از ۳۰ آذرماه، تا ۱۲ دی‌ماه سال جاری، در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برگزار می‌شود.

کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به دلیل اهمیت آشنایی افراد با منابع مرجع و ضرورت استفاده از این دسته از منابع برای انجام پژوهش، نمایشگاه‌هایی از منابع مرجع موجود در کتابخانه برپا می‌کند.

این نمایشگاه به سؤالاتی از جمله: چگونه با اصطلاحات و واژه‌های ادیان مختلف آشنا شویم؟ دین‌های بزرگ جهان کدامند؟ نمادها و نشانه‌های ادیان مختلف چگونه است؟ چه کتاب‌هایی درباره ادیان و دین‌شناسی نوشته شده است؟ تاریخ ادیان ایران چیست؟ چگونه می‌توان با آداب و رسوم و مراسم مذهبی ادیان مختلف آشنا شد؟ و … پاسخ می‌دهد.

کتابداران مرجع آماده دریافت نظرات و پاسخ‌گویی به پرسش‌های علاقه‌مندان هستند، افراد می‌توانند با شماره ۷-۲۲۸۹۴۰۰۴ (داخلی ۲۴) تماس گرفته یا از طریق نشانی www.hepl.ir پرسش‌های خود را با کتابدار آنلاین در میان گذارند.

پایان پیام/م

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.