تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دعوت جنبش جهاد اسلامی به مقابله با اقدامات سازشکارانه امارات و عربستان

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، احمد المدلل ، از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین از اندیشمندان و علمای جهان اسلام خواست با تمام امکانات خود در برابر تخریب دیوار وحدت امت اسلامی از سوی حکام امارات و عربستان ایستادگی کنند.

وی درباره توافق عادی‌سازی روابط بین امارات و رژیم صهیونیستی بر اهمیت مقابله با نهادها و کشورهایی که در گرداب عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی سقوط کرده و از موضوع فلسطین سوء استفاده می‌کنند تأکید کرد.

احمد المدلل با اشاره به عبور هواپیمای رژیم صهیونیستی از آسمان عربستان، آن را موجب ناراحتی هر مسلمان موحدی دانست.

رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین خاطرنشان کرد: این اقدام، در آینده مقامات رژیم صهیونیستی را بر آن می‌دارد که سرزمین‌های مقدس اسلامی از جمله مکه و مدینه را ارث پدری خود بدانند و خواستار اشغال آنها شوند.

احمد المدللافزود: ما بعید نمی‌دانیم کسانی که قدس و فلسطین را از طریق توافقات عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی مورد معامله قرار می‌دهند، در آینده در مورد سایر اماکن مقدس اسلامی از جمله مسجدالحرام و مسجدالنبی و مکه و مدینه نیز چنین کنند.

منبع: ایکنا

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.