خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
آخرین اخبار ادیان ایران و جهان، خبرهای دینی ارامنه زرتشتیان کلیمیان شیعه اقلیت‌های دینی و مذهبی و فرقه‌ها جریان‌‌های دینی

پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان درگذشت آیت الله ناصری را تسلیت گفت

عکس: ایمنا

پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران در پیامی ارتحال آیت الله ناصری دولت آبادی را تسلیت گفت.

| زمان تقریبی مطالعه < 1 دقیقه |

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، متن پیام تسلیت سیپان کاشجیان، پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران به این شرح است:

“درگذشت عالم برجسته و استاد اخلاق، آیت الله محمدعلی ناصری موجب تأثر و تألم گردید. بدین وسیله از طرف خود و خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران فقدان این شخصیت مبارز را تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت و رضوان الهی مسئلت می‌نمائیم. ”

گفتنی است، آیت الله محمدعلی ناصری دولت آبادی عالم جلیل القدر، مجتهد، استاد اخلاق و عاشق و شیفته امام زمان (عج) متولد ۱۳۰۹ ه.ش در اصفهان روز جمعه چدارفانی را وداع گفت.

آیت الله محمدعلی ناصری مجتهد، استاد اخلاق، عاشق و شیفته امام زمان (عج)، که حوزه علمیه حضرت ولی عصر (ع) و تعدادی از مراکز دینی – فرهنگی تحت اشراف او بود. وی سالیان متمادی در مسجد کمرزرین اصفهان به اشاعه محبت آقا بقیه الله الاعظم (ع) مشغول بود.

آیت الله ناصری علاوه بر تلاش‌های علمی و دینی، هدایت و راهنمایی مردم طلاب و اهل علم در کارهای خیر نیز مشارکت جدی دارد از جمله این اقدامات می‌توان به تلاش‌های ایشان برای ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی اشاره کرد.

مرکز درمانی حضرت ولیعصر (عج) و بخش دیالیز ۲۰ تختخوابی آن با اهدای شش هزار متر زمین و دو هزار متر ساختمان در سال ۸۷ توسط ایشان آغاز و در سال ۹۱ افتتاح شد.

منبع ایمنا
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه