به گزارش ادیان نیوز، جبهه العمل الاسلامی لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد تجاوز این روزهای صهیونیست ها به مسجد الاقصی و تکرار یورش به نمازگزاران بی دفاع داخل حرم شریف نتیجه اقدامات و سیلست های نظام های عربی و جامعه بین الملل می باشد. در این بیانیه آمده: این تجاوز صهیونیست ها نتیجه […]

به گزارش ادیان نیوز، جبهه العمل الاسلامی لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد تجاوز این روزهای صهیونیست ها به مسجد الاقصی و تکرار یورش به نمازگزاران بی دفاع داخل حرم شریف نتیجه اقدامات و سیلست های نظام های عربی و جامعه بین الملل می باشد.
در این بیانیه آمده: این تجاوز صهیونیست ها نتیجه حمایت های برخی کشورهای عربی از کشتار و خونریزی در جهان اسلام و مشارکت مستقیم در این جنگ ها است. این نظام های عربی به مساله فلسطین پشت کرده اند و آن را نادیده می گیرند و فقط هر از چند گاهی و با فواصل بسیار طولانی با خجالت و شرم بسیار چند کلمه ای درباره فلسطین سخن می گویند.
جبهه العمل اسلامی افزود: 33 سال پس از قتل عام صبرا و شتیلا جامعه بین الملل و دولت آمریکات و شمار زیادی از نظام های عربی و غربی مسئول عدم مجازات رژیم غاصب صهیونیستی به خاطر کشتار مردم فلسطین و لبنان هستند.
منبع: حوزه