تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

گزارش CNN از رشد اسلام در جهان

به گزارش ادیان نیوز، سایت خبری CNN وابسته به گروه رسانه‌ای تایم وارنر (در ایالات متحده امریکا)، در خبر مربوط به ۴ آوریل ۲۰۱۵ آماری را منتشر کرد که نشان می‌دهد اسلام سریعترین دین در حال رشد در جهان است. در این خبر آمده است:
Islam, the world”s fastest-growing faith, will leap from 1.‎۶ billion to 2.‎۷۶ billion by 2050, according to the Pew study
همچنین در این خبر، نموداری از ادیان در حال رشد، نشان داده است که اسلام، بیشترین شتاب رشد را در میان ادیان و مکاتب بزرگ جهان دارد. چنان که تا ۴۰ سال آینده جمعیت مسلمانان جهان به بیش از ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون نفر خواهد رسید. و با ادامه همین روند، در سالیانی نزدیک، بزرگترین دین جهان خواهد شد.
   
این رسانه‌ای امریکایی در حالی این خبر را منتشر می‌کند، که دولت امریکا با تمام قوا سیاستِ اسلام‌ستیزی را در پیش گرفته است. لیکن می‌بینیم که سیاست‌های استکباری دولت امریکا در جهان، نتیجه‌ای عکس داده و رسانه‌های امریکایی گویای رشد و گسترش اسلام در جهان هستند.
منبع: ادیان نت
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.